Windows of Creativity

2.379 ден Со ДДВ

Со овој сет децата можат да научат да градат на нови и имагинативни начини. Сетот е опремен со шарен избор на градежни коцки, очи, тркала, плус широк спектар на прозорци и врати.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG11004 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands