Wiggler’s Poison Swamp Expansion Se

2.899 ден Со ДДВ

Поттикнете ја креативноста на децата да можат да додадат свое незгодно ниво на џунгла со Сетот за проширување на мочуриштето на Виглер за уште поголема возбуда на нивниот универзум Lego Super Mario.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71383 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands