White House

8.289 ден Со ДДВ

Сетот LEGO Architecture The White House прекрасно го доловува неокласичниот дизајн и раскошот на оваа светски позната резиденција.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21054 Категории , ,
Бренд:: Lego