War Machine Buster

2.849 ден Со ДДВ

Упатете се во битка против Outriders и спасете го Ant-Man со LEGO Marvel Avengers War Machine Buster. Оваа играна суперхеројска градба вклучува 4 минифигури на Марвел Универзум War Machine, Ant-Man и 2 Outriders.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76124 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands