Vulture’s Trucker Robbery

1.789 ден Со ДДВ

Има акција, возбуда и познати ликови во овој сет LEGO за млади градители, што го прави одличен начин да ги запознаете децата со Lego драми и авантури со суперхерои од филмовите на Marvel Avengers.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76147 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands