Vet Clinic Ambulance

2.149 ден Со ДДВ

Lego сет кој содржи слатка куќа од дрво која треба да ја изградите од коцки и спасувачко возило кое предизвикува имагинативна игра за спасување животни и тимска работа. Оваа играчка за спасување на животни од Lego Friends вклучува 2 мини фигури, мачиња, зајаче, како и многу забавни додатоци за ветеринари за извонредно искуство со играта.

На залиха

Спореди