Venomosaurus Attack

5.999 ден Со ДДВ

LEGO Marvel Spider-Man Venomosaurus Ambush сетот ја става филмската акција на Marvel во рацете на децата. Оваа драма е инспирирана за бесконечна игра на улоги, бидејќи младите суперхерои донесуваат имагинативни битки помеѓу Spiderman и Venom.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG76151 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands