Velociraptor: Biplane rescue mission

2.399 ден Со ДДВ

Вашиот мал авантурист може да игра улоги со Овен Грејди како лета за да го спаси Синџин Прескот со овој сет со диносауруси LEGO Jurassic World Velociraptor: Biplane Rescue Mission.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75942 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands