Unstoppable Bike Chase

1.650 ден Со ДДВ

Подарете му на вашиот млад обожавател на Minions возило во акција со овој комплет за незапирливи моторни мотори за LEGO Minions што може да се состави. Со 2 фигури на минион Боб и Стјуарт и мини-фигура на Гру – дејството започнува брзо и никогаш не се забавува.

На залиха

Спореди