Unicorn

699 ден Со ДДВ

Овој сет вклучува забавни форми кои се совршени за малите раце да ги соберат, постават и влечат заедно. Вклучува еднорог што може да се изгради, 2 sвезди, виножито и 2 кочии со тркала. Сите форми имаат супер мазни агли и се совршени за малите раце да ги соберат и постават.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG10953 Категории , ,
Бренд:: Lego