Twin-Rotor Helicopter

3.569 ден Со ДДВ

Подгответе се за брзи авантури во воздухот и морето со овој сет 3 во 1. Направи авион, хеликоптер и подморница.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31096 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands