Turtles Rescue Mission

1.449 ден Со ДДВ

Со овој сет децата можат да го градат кул возило за во вода на Оливија и клиника за животни покрај плажа, потоа можат да се грижат за животните со додатоци за спасување, вклучувајќи шише, мегафон.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41376 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands