Tuning Workshop

7.999 ден Со ДДВ

Овој сет е совршен за обожавателите на автомобили кои доаѓаат во работилница. Содржи и гаража, приколка за кампување, возила, камион, ракетен мотор и 7 минифигури за имагинативна независна игра..

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60258 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands