Truck & Tracked Excavator

1.469 ден Со ДДВ

Прекрасна забава за малите градители со товарното возило и со овие градежни возила. Тие можат да копаат во своите фантазии додека го користат ѓубретарецот и багерот за да изградат лего град од своите соништа. Оваа градежна играчка доаѓа со 2 возила: багер и камион, како и двајца градежници со заштитни кациги, патоказ и лопата, плус дополнителни цигли за чистење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 16LEG10812 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands