Tropical Island

4.289 ден Со ДДВ

Поттикнете го емотивниот развој и фината моторика на вашето дете со имагинативна игра истражувајќи го светот на диви животни, забавни одлики и авантура во џунгла. Има тропски остров со куќа од дрво со систем на макара, стражарница и вртлив мост.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10906 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands