Triceratops Rampage

4.889 ден Со ДДВ

Младите ќе обожаваат да создаваат возбудливи авантури во акција со диносауруси со овој сет за згради LEGO Jurassic World Triceratops Rampage. Шарената драма е возење со Egg Spinner со 3 места за диносаурус-јајце со минифигури, порта и простор за чекање за возењето. Исто така, има фигура на диносаурус Трицератопс, ограда што може да се склопи и кабриолет со минифигура за бегство и потера од диносаурус. Оваа играчка за деца вклучува 4 минифигури од светот на Јура за да инспирира креативна игра со улоги.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75937 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands