Trafalgar Square

5.999 ден Со ДДВ

Изградете и прикажете ја оваа детално толкувана архитектура Lego на плоштадот Trafalgar. Оваа детална копија на LEGO ја карактеризира Националната галерија со својата легендарна купола и фасада со столбови, столбот на Нелсон, околу 4 лавови, познатите фонтани од плоштадот и 4 скулптури на подножјето.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG21045 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands