Tractor

1.549 ден Со ДДВ

Поттикнете ја креативноста на децата со сетот од Lego City, Tractor. Овој кул трактор има многу реални карактеристики, вклучително и големи задни тркала и корпа за навалување што може да се подигне. Со минифигури од земјоделец и девојче, зајак, 2 бали сено и гајба зеленчук, децата имаат сe што им треба за забавна авантура на фарма.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60287 Категории , ,
Бренд:: Lego