Toy Story Train

1.579 ден Со ДДВ

Вашето мало дете може да пресоздаде сцени од филмовите со Баз и Вуди или да си замисли свои сценарија градејќи го овој живописен сет со воз.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10894 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands