Townhouse Toy Store

2.989 ден Со ДДВ

Децата добиваат 3 различни искуства за градење и игра со овој сет 3 во 1. Тие можат да изградат продавница за играчки во градска куќа на 2 нивоа и да ја обноват во слаткарница со седење, убава продавница за цвеќиња или нешто ново.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG31105 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands