Townhouse Pet Shop & Cafe

5.699 ден Со ДДВ

Децата можат да уживаат во креативната игра со овој сет 3 во 1 во кој има зграда со 2 нивоа и кафуле, кујна на повисоко ниво и тераса на покривот и зграда на 3 нивоа со продавница за миленичиња, апартман и тераса на покривот

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31097 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands