Town Center

8.299 ден Со ДДВ

Сетот од Lego City, Town Center се одликува со ресторан за пица, станица за рециклирање, перална, станица за полнење на електрични возила, пицерија, парк за игра, и забавни мини-слики на Lego City. Со минифигурите кои ги содржи сетот децата ќе имаат многу инспирација за креативно играње улоги.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60292 Категории , ,
Бренд:: Lego