Tow Truck

389 ден Со ДДВ

Ова мало градежно возило е одлична прва играчка што ги инспирира младите умови. Симпатичниот камион за влечење со прилагодлив кран е одличен начин за мали деца и родители да работат заедно како тим за да им помогнат на другите во тешкотии. Децата можат да го турнат камионот до местото на вонредна состојба, а потоа да ги искористат своите фини моторни вештини за да го постават конусот и да ја подигнат и спуштат куката на кран. Со украси од момчиња и девојчиња во прозорците на влечниот камион, оваа забавна играчка ги учи децата како да работат заедно како тим за да се заврши работата

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG10918 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands