Tournament of Elements

2.399 ден Со ДДВ

Дозволете им на децата да играат спектакуларни дуели со сетот од Lego Ninjago, Tournament of Elements. Треба да изградите детален храм кој се карактеризира со борбена платформа, платформа за револвирање, оружје за спинер и колекција на мечеви од жад. Сетот вклучува 7 минифигури: нинџите Каи, Џеј и Лојд Легаси, мајсторите на елементите Болобо, Џејкоб и Гравис и негативецот Ејзор.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG71735 Категории , ,
Бренд:: Lego