Tour I-Size col.180

20.999 ден Со ДДВ

Cam Tour I-Size седиштето што го придружува вашето дете од раѓање и за целиот период на користење на седиште во автомобилот! Автомобилското седиште Cam Tour i-Size е висококвалитетен производ, дизајниран да обезбеди максимална безбедност и удобност за вашето дете за време на патувањата со автомобил. Опремен со бројни иновативни карактеристики, како што се универзалниот систем за прицврстување ISOFIX и седиштето кое се врти за 360°, ова автомобилско седиште нуди комплетно решение за транспортните потреби на вашето дете.

Нема на залиха

Спореди
SKU: S172-180 Категории , ,
Бренд:: Cam