Тостер со звук и светло

1.199 ден Со ДДВ

Направете вкусни тост сендвичи со овој сет. Ставете ги лепчињата, подесете за колку време треба да бидат готови и посматрајте како ќе излезат од тостерот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: BE26136 Категории , ,
Бренд:: Best Luck