Торба за печени – Mima Trendy shampanj

13.890 ден Со ДДВ

Модерна и практична торба за пелени која покрај внатрешните џебови, содржи и подлога за менување бебе.

Нема на залиха

Спореди
SKU: MIMA/TRENDY/SH Категории , ,
Бренд:: Mima