Thor Mech Armour

823 ден Со ДДВ

Зголемете ја акцијата составувајќи ја оваа моќна, подвижна машина и минифигура. Вклучува минифигура на Торн, градежен механизам и џиновски мистичниот чекан. Децата ја ставаат минифигурата во механизмот и ја пресоздаваат бескрајната филмска акција на Марвел.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG76169 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands