The Zombie Cave

1.669 ден Со ДДВ

Уживајте во практичните авантури на Minecraft со овој Lego Minecraft сет – дизајниран за љубителите на видео играта. Битка со зомби, рудник за јаглен, црвен картон, злато и дијаманти.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG21141 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands