The Wool Farm

1.579 ден Со ДДВ

Децата можат да уживаат во практичната акција на Minecraft со овој Lego сет со фарма. Играчите на видео-рекордната игра ќе сакаат да создаваат свои авантури со минифигурата Стив, стрижејќи ги овците, грижејќи се за овците и градење забавни структури за украсување на фармата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG21153 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands