The Trading Post

1.694 ден Со ДДВ

Сетот The Trading Post е преполн со популарни карактеристики на Minecraft за да инспирира бесконечна имагинативна игра со улоги и вклучува: тнт, непријателски скелет, мистериозен трговец и 2 лами!

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG21167 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands