The Taiga Adventure

789 ден Со ДДВ

Децата градат свои авантури со 4 омилени карактери на Minecraft! Ослободете ја креативноста на децата со Стив, Скелет, Волк и новата фигура на Фокс од Minecraft. Постојат планини прекриени со снег, црвени бобинки за јадење и ловечки оган за да се загреат додека децата експлозираат скапоцена руда во замрзнувачкиот регион Таига.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21162 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands