The Rise of Voldemort™

1.704 ден Со ДДВ

Има магија, авантура и акција со LEGO Хари Потер The Rise of Voldemort. Во оваа иконска сцена од Хари Потер и огнениот пехар, Хари е заробен на надгробната плоча на Том Ридл во застрашувачки гробишта, додека лажливиот Питер Петигру меша напивка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75965 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands