The Redstone Battle

4.199 ден Со ДДВ

Кул играчка со чудовишта од Minecraft. Децата креираат своја акција на Minecraft, преземаат огромна монструозност на редстоунот и големиот ридстоун. Децата користат кул оружја за да играат улоги и да ги прилагодат позитивните чудовишта на црвените камења за да создаваат сцени кои постојано се менуваат. Исто така, има многу забавни додатоци, како што е пленот содржан во свинчевата банка Minecraft.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21163 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands