The Pirate Ship Adventure

3.999 ден Со ДДВ

Уживајте во практичните пиратски авантури на Minecraft со овој сет. Сетот доаѓа со низа нови карактеристики и карактери, вклучувајќи минифигура со пиратска кожа, делфин и желка со 2 јајца.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG21152 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands