The Pillager Outpost

2.289 ден Со ДДВ

Пренесете ја возбудата на Minecraft од компјутерот и во реалниот свет со овој Lego Minecraft сет. Играчите на играта можат да донесат акција и практична авантура со омилените ликови Pillagers и Iron. Кул играчка за деца што треба да ја градат, играат и прилагодуваат.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21159 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands