The Menace of Mysterio

3.035 ден Со ДДВ

Има акција, возбуда и популарни играчки за суперхерои во овој LEGO Young Builder Starter Set, што е совршен за запознавање на децата со авантурите на LEGO и филмот Marvel Spider-Man ! Оваа кул акциона играчка доаѓа со Спајдермен, Ghost Spider и мини-фигура на Mysterio плус хеликоптер и клупа што се отвора за да открие свод за играчки. Oвој лесен за градење LEGO Marvel Spider-Man предизвикува фантазија, нуди бесконечно градење и забава.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG76149 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands