The Lighthouse of Darkness

4.173 ден Со ДДВ

Oпседнатиот светилник открива дигитален свет на духови кога се гледа преку паметен уред опремен со апликацијата Hidden Side AR, дозволувајќи им на децата да ловат духови и да решаваат мистерии. Овој сет на зголемена реалност (АР) на Lego вклучува дигитално интерактивен светилник, карпи и авион, плус џет-ски и минифигури.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG70431 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands