The Knight Bus™

3.329 ден Со ДДВ

Со страничен панел со шарки за лесен пристап до ентериерот и покрив што може да се отстрани за да се открие горната палуба, оваа волшебна играчка автобус кој треба да се состави, има многу потенцијал за игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75957 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands