The Illager Raid

5.859 ден Со ДДВ

Многу начини на кои децата можат да градат, играат и творат. Со 3 локации, пустинска куќа со рамен покрив, трговско место и поле со посеви – играчите го преуредуваат сетот за да создадат бесконечни сценарија за играње улоги. Забавата продолжува во затворен простор со одвојување на покривот на куќата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21160 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands