The Golden Dragon

1.599 ден Со ДДВ

Со сетот Legacy Golden Dragon можете да го изградите Златниот змеј, а потоа пресоздадете ја епската битка помеѓу златниот нинџа Лојд и Оверлорд. Вклучени се и 3 минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70666 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands