The Gift of Fate

9.999 ден Со ДДВ

Малите нинџи можат да уживаат во замислувањето на сопствените епски авантури на Нинџаго со овој акционен и интерактивен нинџа сет, ажурирана верзија на бродот Нинџаго од сезоната 1. NINJAGO Destiny’s Bounty сетот за разгорување на детската имагинација.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71705 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands