The First Adventure

4.999 ден Со ДДВ

Lego Minecraft The First Adventure е висококвалитетен сет за градење што верно пресоздава еден од најфасцинантните пејзажи во онлајн играта. Вклучува ликови Стив и Алекс, 2 скелети, мачка, овца, блесок и забавни одлики – лифт со водопад, шини на возови, лизгачки земјени блокови и експлозии. Додека играчите ја истражуваат 3-катната структура на Minecraft, тие се соочуваат со непријателски банди и мораат да избегаат скриени стапици.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG21169 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands