The End Battle

1.579 ден Со ДДВ

Уживајте во практични авантури на Minecraft со овој сет. Комбинирајте го овој модел со други комплети за да создадете свој уникатен универзумt. Овој сет исто така вклучува и мини-фигура убиец на змејови и код за откуп на кожата во онлајн играта Minecraft Bedrock Edition.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG21151 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands