The Creeper Mine

6.699 ден Со ДДВ

Уживајте во акција-авантури на Minecraft со овој Lego сет, наменет за љубителите на видео-рекордната репродукција, овој модел е преполн со возбудливи одлики и функции. Децата можат да се борат со ползавецот и лушпата, да експлозираат камен со ТНТ и да складираат минирано злато во џиновска статуа на Крипер. Оваа колекционерска играчка на Minecraft, исто така, располага со работна шина и детално засолниште со кревет, наковална, рерна, гради и лепенка за зеленчук.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG21155 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands