The cranial wizard’s dungeons

8.399 ден Со ДДВ

Акционо спакуваниот сет LEGO NINJAGO Skull Sorcerer’s Dungeons вклучува 8 минифигури, од кои и нинџите Cole, Zane и Lloyd. Занданите им дозволуваат на креативните деца да уживаат во безброј часови воспоставувајќи битки инспирирани од ТВ сериите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71722 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands