The Coral Reef

849 ден Со ДДВ

Сетот The Coral Reef е преполн со имагинативни карактеристики на Minecraft, шарениот корален гребен е преполн со автентични детали на Minecraft и одлични додатоци, како што се скриено богатство, со риба и бисер. И, како и сите возбудливи приказни на Minecraft, има и возбудлива битка со меч меѓу Алекс и зомби.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG21164 Категории , ,
Бренд:: Lego