The Chicken Coop

1.502 ден Со ДДВ

Забавувајте се додека се грижите за кокошките во кокошарникот, одликувајќи се со покачена кокошка што доставува јајца директно во градите. Комбинирајте го овој комплет со другите модели на Lego Minecraft за да создадете свој уникатен универзум.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG21140 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands