The Bee Farm

1.694 ден Со ДДВ

Сетот The Bee Farm се одликува со карактери и суштества од онлајн играта и нуди практични можности за играње улоги за играчите и не-играчите на Minecraft. Вклучува пчелар со крилја, селанец, овци, 4 пријателски пчели и 4 лути пчели. Сетот вклучува и ротирачка летачка карактеристика од која пчелите можат слободно да летаат!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG21165 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands