The Beatles

9.799 ден Со ДДВ

Ако сте обожавател на Битлси, ова е совршен сет за вас. Градете по 1 од 4 уникатни портрети на иконските членови на бендот со овој сет Art The Beatles и уживајте во креативно бегство од секојдневниот живот.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG31198 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands